• Instagram - Gri Çember
  • Pinterest - Gri Çember
  • Heyecan - Gri Çember

 Atölye: Fatih Mh, Çinçindere Cd, 269. Sk, No:1B Esenler, İstanbul 34225   

Sorularınız için; info@oltasarim.com

Tel: +90 530 442 75 80

NASIL ÇALIŞIYORUZ

TANIŞMA

Kullanıcıların yaşam tarzları, fikirleri ve hayata bakış açısı bizim için önemli. Bu yüzden birlikte çalışacağımız insanlarla, sıcak kanlı ve samimi bir tanışma süreci oluşturuyoruz. Böylece ihtiyaçlarını ve hayallerini daha iyi anlayabileceğimiz bir alan açmış oluyoruz. Bizim için içtenlik ve samimi bir iletişim her daim ilk sırada olmayı hakeder.

SUNUM

Ol çatısı altında, herhangi bir fikrin, üretim süreciyle arasındaki en sağlam köprü sunumdur. Tanışma sürecinde sizden aldığımız bilgilerle tasarım anlayaşımızı bir araya getirerek, ihtiyacınızı karşılayacak tasarımları hazırlayıp sunum haline getiriyoruz. Bu süreçte bütün detaylar, teslim zamanı ve fiyat teklifi hazır oluyor.

ÜRETİM

Zamanın planlanması üretimin en önemli adımıdır. Detaylara çok önem veren, kullandığı ağacı seçerek alan, kesimini birleştirmesini ve temizliğini ne yaptığını bilerek yapan, ol ekip ile birliktesiniz. Doğru zamanda doğru yerde yapılacak müdahalenin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden sizlerle sürekli iletişim halindeyiz. Üzerinize biraz ahşap tozu olabilir. Atölyemize hoş geldiniz.

TESLİM

Özen ve disiplin isteyen bir süreç. Hayallerinizdeki ürünü ürettikten sonra sunum sürecinde sizinle planladığımız zamanda ürünlerinizi mekanlarınıza getirip, teslimatını gerçekleştiriyoruz. En gerçek, en samimi, en iyi hazırlanmış ürünlerle “ol” ekip her zaman kullanıcının yanında.